Konkurs – wyremontujemy Twój jednoślad!

Konkurs – wyremontujemy Twój jednoślad!

Ogłaszamy konkurs!! 
Nagrodą jest oczyszczenie strumieniowo-ścierne (piaskowanie) oraz malowanie proszkowe motocykla / motoroweru zwycięzcy, czyli nagroda o wartości ok. 1500zł 🙂
Co trzeba zrobić? Polubić profil Chrome N Paint – Renowacja, piaskowanie, lakierowanie motocykli, polubić i udostępnić post konkursowy (publicznie), a następnie w komentarzu wrzucić zdjęcie pojazdu, którego chcecie przeprowadzić renowację. Jedna osoba może zgłosić jeden pojazd. Uwaga – udział w konkursie biorą wyłącznie użytkownicy i pojazdy z komentarzy w poście na profilu:
Zgłoszenia pojazdów w udostępnionych postach na grupach i innych profilach nie będą brane pod uwagę.
Kto może wziąć udział w konkursie? Każdy powyżej 18. roku życia – i młodsi (od 13. roku życia), za zgodą rodziców lub opiekunów. Zgłosić można motocykle, motorowery i skutery. Warunek – dany model musiał pojawić się na rynku przed 1989r. (przykładowo Romet Chart z 1991r. albo Simson SR50 z 1995 jak najbardziej się łapią). Prosimy o nie zgłaszanie się osób z SHL Gazelą 😛 😉
Nagroda nie zawiera:
-rozbiórki i poskładania pojazdu,
-prac przy wózku bocznym,
-prac mechanicznych,
-wymaganych napraw blacharskich oraz równania i szpachlowania,
-szparunków
-zabezpieczenia / laminacji wnętrza zbiornika (możliwe za dodatkową dopłatą).
-prac przy SHL Gazeli 😛
Jeśli aktualnie pojazd jest pomalowany proszkowo – dopłata do oczyszczenia +200zł 🙂
 
Dodatkowo – malowanie wymagające oklejania, kilku barw czy użycia lakierów transparentnych, candy itd – ustalane indywidualnie.
Oczywiście po ustaleniach chętnie podejmiemy się w razie potrzeby dodatkowych prac na dogodnych warunkach. 😉
Pamiętajmy, że motocykl czy motorower składa się z ramy, zbiornika, boczków, błotników itd a nie krzesła sąsiada i dwóch starych WS’ek ciotki Bożeny 😉
Konkurs trwa do 25.09.2022. Następnie na profilu odbędzie się losowanie szczęśliwca – 26.09 godz. 19:00. Przewidziane również dwie nagrody pocieszenia (vouchery na usługę 200 i 100zł – ważne przez 3 miesiące).
Zwycięzca konkursu zobowiązuje się do dostarczenia rozebranego pojazdu w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu (lub nierozebranego po ustaleniu warunków).
My zobowiązujemy się do wykonania prac w ciągu 30 dni od dostarczenia pojazdu, chyba, że ustalimy coś inaczej. 🙂
Minimalna liczba uczestników, by odbyło się losowanie to 10 zgłoszonych pojazdów. Zgłaszając się do konkursu potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem i wyrażasz zgodę na udostępnienie materiałów zdjęciowych/wideo z wykonanych prac.
Oczywiście w przypadku wygranej – ekwiwalent pieniężny nie jest wypłacany a nagrodą jest usługa.
Powodzenia!