O nas

sodowanie
sodowanie
lowrider

Od 2011r. specjalizujemy się renowacji i przebudowie pojazdów zabytkowych. Nasza działalność skierowana jest głównie na oczyszczanie powierzchni (karoserie pojazdów i inne np. elewacje budynków, konstrukcje stalowe itp.) ale także na lakiernictwo samochodowe przy użyciu wyjątkowych amerykańskich produktów House Of Kolor. Nasze pojazdy odwiedziły wiele pokazów samochodowych, zdobywając główne nagrody. Nastawieni jesteśmy na wybitny efekt i jakość, wszystko w oparciu o najdoskonalsze amerykańskie materiały z dużym naciskiem na ekologię, stąd skupiamy się na nowoczesnych i ekologicznych materiałach i usługach jak oczyszczanie powierzchni Węglowodoranem Sodu (tzw. Sodowanie), które jest całkowicie nieszkodliwe dla otoczenia oraz pracownika, jest również dużo mniej inwazyjne dla czyszczonej powierzchni co deklasuje klasyczne piaskowanie na sucho, które jest zabronione przez władze Unii Europejskiej.

Dzięki wprowadzeniu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie, z niespotykaną dotąd dynamiką oraz jakością. Dzięki użyciu nowoczesnych czyściw elementy przez nas oczyszczane mają idealną powierzchnię. Lubimy łączyć różne ścierniwa w celu osiągnięcia jak najlepszego rezultatu.

Oferujemy również oczyszczanie pojazdów bez tzw. Rozbrajania z klamek, szyb, emblematów. Jest to doskonała metoda, gdy chcemy usunąć wyłącznie powłokę lakierniczą.

Nasze usługi oferujemy również z dojazdem do klienta, dzięki bezpyłowym metodom prace możemy wykonywać niemal w każdym miejscu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oczyszczania strumieniowo-ściernego a także oferty wyjątkowych podzespołów i materiałów samochodowych w tym najpiękniejszych lakierów samochodowych House Of Kolor, amerykańskich felg szprychowych Dayton, opon z białym paskiem, zawieszeń hydraulicznych i pneumatycznych.  Od lat przebudowujemy pojazdy w stylu Lowrider, jesteśmy pionierami w tej dziedzinie w naszym kraju (Chrome N Paint Custom Shop www.custom-shop.pl ).

 

Dlaczego warto nas wybrać?

– Oferujemy usługi przy użyciu najlepszych urządzeń dostępnych na rynku

– Używamy nowoczesnych, ekologicznych i bezpiecznych materiałów

– Działamy na terenie całego kraju

– Chętnie podejmujemy się trudnych wyzwań

– Działamy z  pasją i zaangażowaniem

– Proponujemy atrakcyjne ceny